درباره ما

اقلیم بنای دوران

شرکت مهندسی اقلیم بنای دوران (سهامی خاص) در سال ١٣٩٩ با استعانت از خداوند منان و با دستان پرتوان جمعی از متخصصین، مدیران و اساتید دانشگاهی با تجربه ی کشور عزیزمان ایران، تاسیس گردید که از همان ابتدای تاسیس با حضور در عرصه آبادانی کشور چه در زمینه اجرای خطوط انتقال آب و فاضلاب می‌باشد.

نهال نوپای اقلیم بنای دوران ، که امروز نزدیک به ٢ سال از کاشت آن می‌گذرد،با توجه به تجربه پربار ۴٠ ساله پرسنل این شرکت اکنون به درختی تنومند تبدیل شده است و رشدونمو خود را در ابتدا مدیون خداوند بزرگ و سپس حسن اعتماد کارفرمایان محترم در اعطای پروژه ها به این شرکت و همچنین تلاش بی وقفه مدیران و کارکنان خود می‌ داند که در سرتاسر ایران، در سرما و در گرما، در شب و در روز، در این خصوص کوشیده اند.

در حال حاضر این شرکت دارای رتبه ۴ رشته آب و تاسیسات از سازمان برنامه و بودجه می‌باشد که در برگیرنده امور پیمانکاری در حوضه خطوط انتقال آب و فاضلاب و ساخت مخازن تصفیه خانه می‌ باشد.

معرفی مدیر عامل شرکت اقلیم بنا

فرهاد پریزاد مدیرعامل و پایه‌گذار شرکت اقلیم بنای دوران و پیمان کاری پریزاد

متخصص در جوش قوس الکتریکی، نقطه جوش، جوشکاری فلزات رنگین، جوشکاری به طریقه برق و گاز، جوشکاری و برشکاری در زیر آب و …

داری مهارت در اجرای انواع جوش‌های خط لوله شامل: جوشکاری دستی با الکترود سلولوزی، جوشکاری دستی با اتوماتیک با استفاده از گاز خنثی و گاز فعال، جوشکاری اتوماتیک با الکترود تنگستن و گاز خنثی

آموزش دیده در زمینه فیتاپ، انواع اتصالات (لب به لب، سوکتی، فلنجی، شیاری و چسبی، ویژه) توسط شرکت برناک

آموزش دیده غواصی و جوشکاری زیر آب در دبی توسط شرکت تراول دایوینگ

افتخارات

ما همواره کوشیده‌ایم تا با انجام کار به بهترین شکل و انجام پروژه‌ها بطور مسئولانه و   متعهدانه رضایت حداکثری کارفرمایان محترم را جلب نماییم.

گواهینامه‌ها

متخصصین حرفه‌ای و باتجربه اقلیم بنادارای گواهینامه‌ی معتبر در حوزه تخصص خود می‌باشند.